Aplikácia

Ako si môžete urobiť vašu semi-permanentnú manikúru sami?

Vďaka kitu Le Mini Macaron si môžete vytvoriť semi-permanentnú manikúru z pohodlia vášho domova.  Ako a čím treba začať?
Na začiatok, uistite sa, že vaše nechty sú čisté a odmastnené.  Ak by vaše nechty neboli odmastnené, lak nemôže tak držať a vaša manikúra nevydrží viac ako pár dní. Upravte si vašu nechtovú kožičku. Teraz môžete naniesť prvú veľmi tenkú vrstvu laku (naozaj musí byť tenká) a prst môžete vložiť do lampy. Po 30 sekundách sa lampa automaticky vypne a vy môžete aplikovať druhú vrstvu laku. Opäť treba vložit prst do lampy aby lak vyschol. Teraz už viete, ako si sama môžete vytvoriť krásnu semi-permanentnú manikúru z pohodlia vášho domova ! 

Naše rady
Hrúbka vrstiev je veľmi dôležitá ! Pri hrubých vrstvách lak začne vytvárať vnútri bublinky a vaša manikúra sa začne lúpať. PReto je veľmi dôležité aplikovať tenké vrstvy ktoré ľahko vyschnú a vaša manikúra bude pevno držať ! Neodporúčame vám robiť manikúru na slnku. Slnko môže poškodiť váš lak a tým pádom účinnosť. Aby ste sa vyhli zhusťovaniu lakov, najlepšie je ak ich bude skladovať pri normálnej teplote. 

Ak chcete zistiť podrobnejšie ako si urobiť semi-permanentnú manikúru odporúčame vám si pozrieť naše video.